• Nové

KRUHOVÝ KALENDÁŘ GENOVÉ KLÍČE NA KAŽDÝ DEN

220 Kč
Není daň *
Kalendář slouží ke sledování aktuálního genového klíče během kalendářního roku. Během roku se vystřídá všech 64 klíčů, tedy témat, které se v rámci kolektivního vědomí dostanou do popředí a ovlivňují lidské chování více než jindy.
Kruhový kalendář rovněž propojuje informace několika systémů a nauk (astrologie, elementy TČM atd.) do zjednodušeného spojitého modelu kruhu.
Posíláme v tubusu.
Počet
Skladem

Prosím, věnujte pozornost obchodním podmínkám a možnosti reklamace.

V případě, že vám bude doručena poškozená kniha, je nutné ihned s doručovatelem vyřídit reklamaci.  Za škody vzniklé během přepravy neručíme, ale zásilka je proti poškození pojištěna. Reklamaci z naší strany vyřizujeme pouze v případě, že vám zásilka nedorazí nebo se během přepravy ztratí. 

Inspirací k vytvoření kalendáře mi byl I-ťingový kruh. Linie je symbolem mužského principu, kruh je symbolem ženského principu. Jejich spojením vzniká komplexní spojitý kruh, který má svá pravidla, údaje jsou seřazeny chronologicky a navzájem jsou logicky propojeny. Základem je kruhová konstrukce s paprsky vyčnívajícími směrem ze středu kruhu ven. Představte si, že stojíte uprostřed kruhu odkud vše pozorujete. Záleží jen, kterým směrem se pootočíte.

Všechny údaje v kruhu jsou řazeny chronologicky stejným směrem. Zkuste však vnímat kruh jako spirálu, tedy tak, že konec roku nekončí v přesném místě, kde jste začali, ale o stupínek výš (z pohledu 3D).

POUŽITÍ

Kalendář si můžete položit na stůl a používat ho ve vodorovné poloze, jelikož jsou všechny jeho části relevantní. Můžete si sever kalendáře zaměřit ke skutečnému severu a použít kalendář jako kompas. Stejně tak si můžete kalendář připevnit na stěnu.

Kalendář slouží k určování genového klíče pro konkrétní datum, k určení jeho partnera či inkarnačního kříže nebo můžete kalendář používat pro další kreativní práci s Genovými klíči a dalšími systémy. Informace nejsou pouhou uzavřenou množinou faktorů, ale slouží jako vstupní brána k další kontemplaci. Kalendář vznikl především k pokročilé práci s Genovými klíči.

Velikost 32 x 32 cm – jeden list v tubusu

Přední strana kalendáře je barevná, obrazová. Zadní strana kalendáře je černobílá a obsahuje všechny potřebné informace, agendu a použití.

Tvrdý papír, odolný proti poškození (po vyjmutí z tubusu nechejte kalendář, aby se postupně rozvinul, popř. můžete zatížit).

999980 ks
2021-11-21