KNIHA ZLATÁ CESTA 1. díl – PRŮVODCE AKTIVAČNÍ SEKVENCÍ

385 Kč
S DPH *

Zlatá cesta je vaše putování profilem. Je to hlavní genetická sekvence umožňující trvale zvyšovat vaše frekvence z úrovně stínu na úroveň daru. Zahrnuje v sobě Aktivační, Venušinu a Perlovou sekvenci a popisuje přirozené rozvíjení lidského vědomí, jež vyspívá za hranice vzorců oběti stínové frekvence. Zlatá cesta je určena pro práci s hologenetickým profilem. 

Počet
skladem - odesíláme každou středu

Prosím, věnujte pozornost obchodním podmínkám a možnosti reklamace.

V případě, že vám bude doručena poškozená kniha, je nutné ihned s doručovatelem vyřídit reklamaci.  Za škody vzniklé během přepravy neručíme, ale zásilka je proti poškození pojištěna. Reklamaci z naší strany vyřizujeme pouze v případě, že vám zásilka nedorazí nebo se během přepravy ztratí. 

Pokud si kladete otázky typu Co zde mám vykonat? nebo Proč zde jsem? a Kdo jsem?, můžete si na ně postupně sami odpovídat při pouti svým hologenetickým profilem. Brzy zjistíte, že se tyto otázky netýkají ani tak moc toho, co zde máte dělat, jako spíše způsobu, jakým věci děláte. To, co děláte, je až druhotné. A tento způsob dělání se odvíjí od vašeho jedinečného nastavení. Aktivační sekvence vás seznámí s částí profilu, ve které se odrází čtyři primární dary – kvality, jež vám byly dány do vínku. Hlavním účelem našeho života je růst a sebepoznání. To, jak se s tímto úkolem každý z nás vypořádá je tématem Aktivační sekvence. Podrobný průvodce vás bude seznamovat krok po kroku s vaším vlastním nastavením a vy se budete mít možnost nechat provést svou vnitřní jedinečnou cestou až k vyššímu záměru svého života. 

Autorem knihy Zlatá cesta (v originále Golden Path) je Richard Rudd, autor knihy Genové klíče.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu (Jana Mráčková, Markéta Doubravská, Bohumila Kučerová).

Obsah

  • Úvod
  • Popis jednotlivých drah a oblastí Aktivační sekvence
  • Terminologie

ISBN 978-80-907215-0-0
Váha knihy 0,18 kg
Počet stran 101
Formát 140 x 215 mm
Měkká vazba
První vydání knihy v prodeji od 3.9.2018.

978-80-907215-0-0
9000 ks

Ke stažení

náhled knihy - strana 49-52

Ke stažení (271.91k)