KNIHA SEDM POSVÁTNÝCH PEČETÍ

550 Kč
S DPH *

Velmi jemné a poetické dílo. Navazuje na transmisi genového klíče 22 a Venušinu sekvenci. Je jako sprcha Milosti – podporující, hladící, milující a všeobjímající. V těchto náročných časem nám může být velkou pomocí. 

Počet
skladem - odesíláme každou středu

Prosím, věnujte pozornost obchodním podmínkám a možnosti reklamace.

V případě, že vám bude doručena poškozená kniha, je nutné ihned s doručovatelem vyřídit reklamaci.  Za škody vzniklé během přepravy neručíme, ale zásilka je proti poškození pojištěna. Reklamaci z naší strany vyřizujeme pouze v případě, že vám zásilka nedorazí nebo se během přepravy ztratí. 

Velmi jemné a poetické dílo. Navazuje na transmisi genového klíče 22 a Venušinu sekvenci. Je jako sprcha Milosti – podporující, hladící, milující a všeobjímající. V těchto náročných časem nám může být velkou pomocí. 

Sedm posvátných pečetí popisuje konkrétní vzorce probuzení lidstva. Jedná se o vyšší proudy involuce a Milosti pohybující se v průběhu času celým lidským druhem. Alegorickým způsobem jsou popsány ve Zjevení svatého Jana, díky kterému lze otevírání sedmi pečetí chápat jako předurčený sekvenční kód probuzení zabudovaný do celé lidské DNA. Až bude každá ze sedmi pečetí mysticky „otevřena“, všechny aspekty lidského zranění, a to jak individuálního, tak kolektivního, budou jednou provždy vyléčeny. Učení sedmi pečetí je součástí transmise GK 22, jehož nejvyšším aspektem je Milost. Venušina sekvence nám může podat přesný obraz základních vzorců našeho utrpení. S tím, jak naše vědomí proniká hlouběji do stínových vzorců, uvědomujeme si fungování sedmi pečetí a jejich vliv na naše individuální probuzení. Na ještě hlubší úrovni si můžeme uvědomit, jak se sedm pečetí postupně otevírá v kolektivním těle lidstva. Takové vhledy vedou člověka k velkému vzepětí vnitřního soucitu a míru.

Klíčovým faktorem pro porozumění učení Sedmi posvátných pečetí je uvědomění, že se jedná o velice vytříbenou frekvenční transmisi, kterou můžeme pochopit a v sobě aktivovat až po značné vnitřní očistě.

 

Autorem knihy Sedm posvátných pečetí (v originále Seven sacred seals) je Richard Rudd, autor knihy Genové klíče.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu (Jana Mráčková, Jana Koudelová, Pavel Martof, Markéta Doubravská).

Obsah

  • Úvod
  • Sedm paprsků luminiscence
  • Otevírání pečetí, invokace Milosti a uzdravování posvátného zranění
  • Sedm invokací
  • Doplňující modlitby, invokace a afirmace

ISBN 978-80-907215-5-5
Váha knihy 0,20 kg
Počet stran 155
Formát 140 x 215 mm
Měkká vazba
První vydání knihy v prodeji od 10. prosince 2021.

9679 ks

Ke stažení

náhled knihy - strana 18-19

Ke stažení (283.81k)

náhled knihy - strana 59-62

Ke stažení (902.95k)