POŠTOVNÉ A ZPŮSOB PLATBY

Ceny jsou platné od 1.12.2022.

ČESKÁ REPUBLIKA – službu zajišťujeme pouze přes Českou poštu

  • BALÍK DO RUKY (pošta doveze zákazníkovi domů a předá osobně, dostanete oznámení na e-mail a SMS)

Poštovné a balné 101,- (84,- bez DPH) + cena knihy (pro libovolný počet kusů), platba předem nebo na dobírku za příplatek 36,- (30,- bez DPH)

  • BALÍKOVNA (vyzvedne si zákazník na pobočce pošty označené jako Balíkovna, dostanete oznámení na e-mail a SMS). Balíkovny se rozšiřují i na stanice Eurooil. Možnost přednostního odbavení.

Poštovné a balné 65,- (54,- bez DPH) + cena knihy (pro libovolný počet kusů), platba předem nebo na dobírku bez příplatku

 

Ceny jsou platné od 6.4.2022.

SLOVENSKO – službu zajišťujeme pouze přes Zásilkovnu

  • BALÍK V ZÁSILKOVNĚ (zákazník si vyzvedne na pobočce Zásilkovny, dostane oznámení na e-mail a SMS)

jednotné poštovné a balné 150,- (123,97,- bez DPH) + cena knihy (pro libovolný počet kusů). Platba předem na fakturu v EUR. Zahraniční zákazníci, berte prosím na vědomí, že poplatky za převod měny hradí kupující (dle aktuálního kurzu a sazebníku vaší banky).

 

Pravidelné rozesílky v rámci ČR provádíme jednou týdně ve středu.

 

Prosím, věnujte pozornost obchodním podmínkám a možnosti reklamace. V případě, že vám bude doručena poškozená kniha, je nutné ihned s doručovatelem vyřídit reklamaci.  Za škody vzniklé během přepravy neručíme, ale zásilka je proti poškození pojištěna. Reklamaci z naší strany vyřizujeme pouze v případě, že vám zásilka nedorazí nebo se během přepravy ztratí.

Po odeslání objednávkového formuláře vám bude obratem zasláno automatické potvrzení objednávky.