• Nové

BAZAR - KNIHA GENOVÉ KLÍČE - ROK VYDÁNÍ 2021

770 Kč
S DPH *

Kniha s mírně poškozenou vazbou (obsah a vnitřní listy jsou v pořádku)

Kniha Genové klíče představuje univerzální nástroj pro sebepoznávání. Obsahuje výživu pro naši mysl a potřebu pochopit, zároveň však velmi jasně vede za informace samotné k hlubšímu poznání a obratu dovnitř. Osvětluje naši přirozenou touhu se ptát a poznávat. Je kompletním přehledem lidské genetické matrice a mapou lidské psyché. Kniha je hlubokou transformační záležitostí. Kniha je nadčasová, poslouží vám k rozjímání v průběhu celého života. 

Autorem knihy Genové klíče (v originále Gene Keys) je angličan Richard Rudd.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu (Markéta Doubravská, Bohumila Kučerová, Jana Mráčková, Veronika Malečková, Petr Lisý, Olga Lejsková a další). Kniha vyšla v dubnu 2015.

Počet

Prosím, věnujte pozornost obchodním podmínkám a možnosti reklamace.

V případě, že vám bude doručena poškozená kniha, je nutné ihned s doručovatelem vyřídit reklamaci.  Za škody vzniklé během přepravy neručíme, ale zásilka je proti poškození pojištěna. Reklamaci z naší strany vyřizujeme pouze v případě, že vám zásilka nedorazí nebo se během přepravy ztratí. 

Kniha s mírně poškozenou vazbou (obsah a vnitřní listy jsou v pořádku)

Jak s knihou zacházet

  • Můžete k ní přistoupit, jak zrovna cítíte. Jelikož jsou Genové klíče holografické povahy, je možné nahodile otevřít a na chvíli se začíst na jakékoli straně.
  • Podle tabulky Spektrum vědomí si lze vyhledat aspekt, jež momentálně ve vašem životě dominuje a přečíst si téma, k němuž se vztahuje v rámci Genových klíčů.
  • Lze se systematicky a postupně nořit do hloubky celého spektra šedesáti čtyř genových klíčů a projít tak celou knihu od začátku až do konce.
  • Podle data narození si můžete nechat vygenerovat svůj osobní hologenetický profila odhalit tak hlavní aspekty (tedy hlavní genové klíče) uložené ve vaší DNA tvarující váš současný život.

Kniha je určena pro širokou veřejnost, pro psychology a terapeuty.

Nahlédněte do vybraných zkušeností a komentářů čtenářů knihy a neváhejte se podělit také o své zkušenosti, které nám můžete poslat info@genoveklice.cz.

Obsah

  • Úvod
  • Příběh vzniku knihy
  • Šedesát čtyři genových klíčů
  • Glosář
  • Spektrum vědomí

ISBN 978-80-260-7588-2
Váha knihy 1,2 kg

Počet stran 432
Pevná vazba
Třetí aktualizovaný dotisk knihy v prodeji od konce ledna 2019.
První vydání knihy Genové klíče z roku 2015 a její první i druhý dotisk již vyprodán.

978-80-260-7588-2